Strażak to jeden z najbardziej bohaterskich zawodów – to przecież strażacy ryzykują zdrowie i życie podczas akcji ratunkowych. Warto dziś im za to podziękować. Obchodzone 4 maja-Dzień Świętego Floriana-patron strażaków,  w Polsce od 2003 roku Dzień Strażaka obchodzony jest jako święto zawodowe, ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Urząd Miejski w Tychowie - 4 MAJA DZIEŃ STRAŻAKA

Międzynarodowy Dzień Strażaka w tym roku jest szczególnie ważny. To właśnie nasi strażacy rękaw w rękę ze służbą zdrowia, wojskiem i policją, pomagają nam w tych trudnych czasach. Ponadto muszą zmagać się z panującą suszą. Strażacy walczą przeciwko suszy z płonącymi lasami i łąkami, dlatego życzenia składamy dziś obowiązkowo.
My również dołączamy się do życzeń:
 Z okazji Dnia Strażaka życzymy wszystkim Strażakom -Ochotnikom i Zawodowym, pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin.
Dziękujemy  Wasz trud, za poświęcenie, za wielki dar serca, jakim jest Wasza piękna służba i zaangażowanie.
Życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji!
Niech idee czerpane bezpośrednio od patrona strażaków, św. Floriana, przyświecają Wam zawsze.

Życzy cała społeczność Przedszkola Gminnego w Wicku

 
Dzisiaj życzenia przesyłamy wszystkim hutnikom, kominiarzom, piekarzom, i garncarzom, bo dziś również Dzień Garncarza, Dzień Hutnika, Dzień Kominiarza i Dzień Piekarza! WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ!
Kartki4you Ekartka Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin ...
4 maj-Międzynarodowy Dzień Strażaka