Dzisiaj, 19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków czyli święto społecznych i bezinteresownych działań. Pomysłodawcą tej akcji jest Fundacja Ekologiczna Arka, która zachęca do czynienia dobrych uczynków na rzecz ludzi, zwierząt lub środowiska naturalnego. Taki dzień powinien być codziennie! Świat na pewno byłby lepszy. W ten dzień niekoniecznie musimy zrobić coś wielkiego, wystarczy że pomożemy w drobnej sprawie. Fundacja Ekologiczna Arka zachęca by w tym dniu, pomyśleć z życzliwością o drugim człowieku, zwierzęciu czy otaczającej przyrodzie i zrobić to, co będzie dla nich gestem zrozumienia i przyjaźni.

Więcej informacji na DzienDobrychUczynkow.pl


Dzisiaj jest również  Ogólnopolski Dzień Bliźniąt. Co dwie głowy to nie jedna! Bliźniacy z całego kraju mają dziś swoje święto. Ich liczba zwiększa się z roku na rok. Podwójne szczęście – jak mawia się o ciąży bliźniaczej – to zazwyczaj radość dla rodziców, ale też podwójny obowiązek.

Z tej okazji nie wypadałoby nie złożyć życzeń wszystkim tym, którzy posiadają swój „duplikat”! Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta.

Bliźnięta - znak zodiaku - Stylisi

Dzień Dobrych Uczynków