Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszego przedszkola. 25.11. 2022 r. w piątek każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe i szare, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, oglądały bajki i film ” Jak powstaje miś”, brały udział w zabawach ruchowych, zgadywankach, degustowały miodzik, słodkie ciasteczka i  wykonywały prace plastyczne. Wielką niespodzianką okazała się fotobudka! Wszystkie przedszkolaki „zamieniły się” w brązowe, uśmiechnięte Misie. Zdjęcia dzieci do pobrania w linku poniżej. Na koniec tego miłego dnia otrzymały pamiątkowe dyplomy, breloczki i opaski.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom.

FOTOBUDKA:https://drive.google.com/drive/folders/1_ZgejAmh1BWZWjsiMUoEj6XW6J7LeJ2k?fbclid=IwAR38CLF16TzsuJrnnhcXbs8Ctguzl-XIxg9lYTC6UN_GuXp6GFcMvnvkIFM

Dzień Pluszowego Misia