Festyn rodzinny na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych w naszym przedszkolu.  3 czerwca br. w ogrodzie przedszkolnym  odbył się Festyn Rodzinny, w którym
 uczestniczyła  cała społeczność przedszkolna, rodziny naszych podopiecznych oraz zaproszeni goście. Najważniejszym punktem spotkania były występy  artystyczne dzieci, w których każda grupa przedszkolna zaprezentowała  program artystyczny dla swoich rodziców. Pani Dyrektor  powitała wszystkich przybyłych gości  oraz podziękowała wszystkim za  pomoc w przygotowaniu festynu rodzinnego i na ręce Rady Rodziców i zaangażowanych  rodziców złożyła podziękowania. Po części oficjalnej na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, kolorowe bransoletki, kolorowe warkoczyki,  loteria fantowa, balonowe „cuda”, dmuchany zamek, kącik sensoryczny oraz coś pysznego: kiełbaska, gofry, pyszne ciasta( upieczone przez rodziców) popcorn i wata cukrowa i lody. Wspólne zabawy przy muzyce poprowadził animator.  Swoją obecnością zaszczyciła nas pielęgniarka Ewa Staniecka, która w punkcie medycznym mierzyła ciśnienie i udzielała porad dot. zdrowia. Na pamiątkę tego miłego spotkania pani fotograf robiła wspólne zdjęcia w przygotowanej fotobudce i nie tylko. Będzie co wspominać!

Wszyscy  świetnie  się bawili  i  korzystali z przygotowanych atrakcji. Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc, w przygotowaniu Festynu Rodzinnego. 

Festyn Rodzinny