Pożegnanie przedszkola (SŁOWA) kupisz na edumuz.pl - YouTube

„Już koniec roku, mija czas, z radością wakacje czekają Was.

Choć w przedszkolu było Wam wesoło, dzisiaj je żegnacie,

by witać góry, lasy wokoło.

Musicie nowych nabierać sił, by każdy z Was zadowolony był.

By z nowym rokiem  po odpoczynku wesołym

Powitać progi Waszej szkoły !”

W minionym tygodniu odbyło się w przedszkolu pożegnanie „starszaków”.  W tym roku nie było poloneza i występów, a wszystko przez pandemię i związany z nią reżim sanitarny.  Z każdym z naszych wychowanków spotkaliśmy się indywidualnie. Pani Dyrektor  złożyła dzieciom życzenia i wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz upominki od Rady Rodziców i Grona Pedagogicznego Przedszkola. Nie obyło się bez chwil wzruszeń.

Wszystkie dzieci, które po wakacjach rozpoczną naukę serdecznie ściskamy, dziękujemy za wspólne chwile i życzymy samych sukcesów na kolejnym etapie edukacji. Przedszkole było małym krokiem do Waszej wspaniałej przyszłości. Ale przede wszystkim dziękujemy Wam drogie dzieci – za codzienny uśmiech i radość, jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się od Was tyle nauczyć przez te wszystkie lata.

Podziękowania i wakacyjne życzenia - Aktualnosci - Zespół Szkół ...

Drodzy Rodzice gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci. Życzymy zadowolenia z Waszych dzieci w przyszłości. Dziękujemy za współpracę i życzymy by okres wakacyjny był dla Państwa czasem odpoczynku i radości.

Podziękowania z DMP 2018 | Taekwondo, Kickboxing – KS Orient

 

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW PRZEDSZKOLA