Z przyjemnością informujemy, że 24. 11. 2022 r. przedszkolny konkurs plastyczny pt. „POLSKA ZŁOTA JESIEŃ” został rozstrzygnięty! Na konkurs wpłynęło 22 prace konkursowe. Jesień to piękny czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych zjawisk. Ponadto ta piękna i kolorowa pora roku dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji, dlatego też wszystkie prace konkursowe były niepowtarzalne i zachwycały różnorodnością technik wykonania. Do ich oceny powołano komisję konkursową, która oceniła prace pod względem tematu, estetyki i oryginalności. W sklad komisji weszli:

Dyrektor Przedszkola Gminnego w Wicku Pani Bernadeta Wiśniewska

Pracownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Pani Anna Saracen

Emerytowany nauczyciel plastyki Pan Bolesław Mielewczyk

Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. Dla przypomnienia prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych – pierwsza dla dzieci do lat 3-4-latki, druga 5-latki i trzecia 6-latki.

Oto lista laureatów:

Kategoria 3-4-latki

I miejsce-Apolonia Hinc

II miejsce -Lilianna Balcerzak

III miejsce -Michał Dampc

Kategoria 5-latki

I miejsce -Paweł Kubiena

II miejsce- Adam Kaliszuk

III miejsce – Wojciech Szlaski

Kategoria 6-latki

I miejsce – Jan Balcerzak

II miejsce- Przemysław Pięda

III miejsce- Lena Posańska

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Przedszkolny konkurs plastyczny „POLSKA ZŁOTA JESIEŃ” rozstrzygnięty!