Dziękujemy Operatorowi Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM za przekazanie dzieciom, rozpoczynającym naukę w Szkole Podstawowej w Wicku, wyprawki w skład której wchodzi: plecak, piórnik oraz worek na buty.

 

 

 

 


Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci kończących naukę w przedszkolu za kupno sprzętu elektronicznego w postaci wieży Panasonic.

 

 

 

 

 


Radzie Rodziców Przedszkola Gminnego w Wicku dziękujemy  za zakupienie dzieciom kamizelek odblaskowych, które będziemy wykorzystywać na spacerach i wycieczkach. Już w najbliższą środę 3.06.2015r. przedszkolaki przetestuja kamizelki w czasie wycieczki do Sopotu.

 

 

 

 

 


 Uprzejmie dziękujemy państwu Marii i Wojciechowi Adamskim za ufundowanie wafelków i napojów ze słomką dla wszystkich przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka.

 

 

 

 


Bardzo dziękujemy pani Ninie Ranachowskiej, pani Ilonie Kwidzińskiej i pani Annie Miotk za zorganizowanie wycieczki do Nowęcina do Stadniny koni, a także za ognisko i pyszne kiełbaski.

 


Serdecznie dziękujemy państwu Marii i Wojciechowi Adamskim  za słodziutkie niespodzianki.

 

 

 

 


Gorące podziękowania państwu N.L. Ranachowskim i O. J.Kaliszuk za choinki, które zdobią nasze przedszkole.

 

 


Serdecznie dziękujemy pani: Ilonie Kwidzińskiej, Sylwi Wickiej, Jolancie Humieji, Marlenie Szydlik, Annie Miotk, Ewelinie Dziemiańczyk i państwu Izabeli i Januszowi Czech za pomoc przy organizacji kiermaszu bożonarodzeniowego.


Gorąco dziękujemy państwu Marii i Wojciechowi Adamskim za słodziutkie mandarynki.

 

 

 


Dziękujemy p. Agnieszce Sanockiej, p.Dominice Bryńskiej i p. Beacie Łagód za przekazanie warzyw i owoców  na przetwory dla dzieci.