08 maja 2023 r. dzieci z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia bibliotek” i obchodzonego dokładnie dziś ,,Dnia Bibliotekarza” ponownie odwiedziły Gminną Bibliotekę w Wicku. Tym razem z wizytą do ,,krainy książek” wybrały się dzieci z najmłodszej grupy. Dla wielu z nich było to pierwsze spotkanie,w miejscu przepełnionym ksiażkami ,dlatego też zrobiło na nich ogromne wrażenie. Przedszkolaki zostały ciepło przywitanie przez Panią Dyrektor Iwonę i przez Panią Agatę,którym złożyły nalepsze życzenia z okazji ich święta i wręczyły upominki. Maluchy z ogromnym zainteresowaniem obejrzały pomieszczenia biblioteki .przy czym najwięcej czasu spędziły oczywiście w dziale dla dzieci. Z wypiekamina twarzy oglądały kolorowe książeczki, które zadziwiały ich swoją oprawą. Przesympatyczne Panie bibliotekarki opowiedziały też dzieciom , co trzeba zrobić,aby zostać prawdziwymi czytelnikami i żeby ich do tego zachęcić przeczytały dzieciom przygodę Świnki Peepy.

Dziękujemy serdecznie Paniom za miłe przyjęcie i życzymy wielu czytelników każdego dnia,satysfakcji z pracy ,pomysłowości i kreatywności.

My jesteśmy otwarci na współpracę i obiecujemy .że będziemy częściej odwiedzać Bibliotekę, bo ,,Czym skorupka za młodu nasiąknie….” I oby tak było.❤️

Zachęcamy też Was Drodzy Rodzice,abyście wspólnie z dzieckiem wybrały się do Biblioteki , założyli im kartę i korzystali z bogatego księgozbioru.

Czekają na każdego małego czytelnika niespodzianki🎁

Tydzień Bibliotek i Dzień Bibliotekarza-Maluszki w bibliotece