W karnawale, w karnawale

Dookoła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra,

Dobry humor każdy ma!”

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 29.01.2021 r. w naszym przedszkolu, gdzie odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek: wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Manów …  Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich  postaci. Wystrój sal wprowadził nas w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych tańcach. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Oczywiście każdy otrzymał mały upominek. Wielką niespodziankę sprawiła dzieciom wizyta Św. Mikołaja, który nie zapomniał o naszych przedszkolakach zostawiając im prezenty pod choinką.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Nie możemy się już doczekać następnego balu.

Udostępniamy Państwu link do zdjęć z balu karnawałowego, które są gotowe do pobrania w dobrej jakości 😉Zdjęcia wykonane przez Panią Martę 🙂https://drive.google.com/…/1s6jdmGtPSNv…

PODZIĘKOWANIE

DYREKTOR, RADA PEDAGOGICZNA ORAZ PERSONEL PRZEDSZKOLA GMINNEGO W WICKU SKŁADA SERDECZNE PODZIĘKOWANIA RADZIE RODZICÓW ORAZ RODZICOM NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW ZA POMOC W ORGANIZACJI BALU ORAZ ZA KOSZ Z UPOMINKAMI.

W karnawale to są bale…!