FIRMA FORMAT

w dniu 08. 10. 2018r. o godz. 11:00

zaprasza dzieci z naszego Przedszkola do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach zoologicznych:

„NASZA PUCHATA PRZYJACIÓŁKA SZYNSZYLA”

Zajęcia są innowacyjne, interaktywne oraz merytorycznie przystosowane do wieku uczestników. Stawiają na kontakt dzieci ze zwierzętami, dzięki czemu przybliżają im świat przyrody.
Warsztatyedukacyjne rozbudzają potrzebę kontaktu z przyrodą oraz uczą odpowiedzialności za zwierzęta.Integralną częścią pokazu są zdjęcia pamiątkowe z bohaterem  warsztatów — szynszylką. Sesja zdjęciowa będzie realizowana przez firmę Format ul. Szczęśliwicka 51/16 ,02-353 Warszawa NIP 522 190 75 40.

Firma ma wdrożone procedury zgodne z RODO zweryfikowane przez Kancelarię Radcy Prawnego KATARZYNA ORZEŁ ,która  specjalizuje się w zakresie ochrony danych osobowych. Gwarantuje to bezpieczeństwo, że przetwarzane dane będą tylko w zakresie niezbędnym w celu wykonania sesji. Zdjęcia będą wykonane wszystkim dzieciom, ale ich wykup jest całkowicie DOBROWOLNY.  Po obejrzeniu wykonanych fotografii mogą Państwo podjąć decyzje o zakupie zdjęć, bądź z niego całkowicie i bez żadnych konsekwencji zrezygnować.  WYKUP ZDJĘĆ JEST DOBROWOLNY! ZAPRASZAMY! 

Znalezione obrazy dla zapytania obrazki szynszyli

Warsztaty zoologiczne i sesja zdjęciowa!
Zmiana wielkości czcionki
Wysoki kontrast