„Finał z głową” – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

Zachęcamy do udziału!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wicku

Uprzejmie informujemy sympatyków Sztabu WOŚP znajdującego się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku, że na wyodrębnionym koncie na portalu Allegro pojawiły się pierwsze przedmioty przeznaczone do licytacji w ramach 29 Finału WOŚP. Kolejne rzeczy będą wystawiane na bieżąco. W tym roku ze względu na ograniczenia epidemiczne będzie to jedyna możliwość nabycia przedmiotów, które trafiły do naszego Sztabu.
Przed podjęciem decyzji o licytacji prosimy o zapoznanie z zasadami licytacji, które zamieszczone są w opisie każdego przedmiotu – mamy tu na myśli formę odbioru osobistego wylicytowanych rzeczy w GOKiS Wicko po okazaniu dowodu wpłaty na konto WOŚP.
Osoby, które chciałyby jeszcze przeznaczyć rzeczy na licytację mogą je dostarczać do biura GOKiS lub Biblioteki Gminnej w Wicku.
Poniżej załączamy link do naszego konta na Allegro i życzymy udanych licytacji:)
https://allegro.pl/uzytkownik/WICKO_WOSP…

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

https://www.facebook.com/GOKISWicko/?hc_ref=ARTzL_-hca85UfeRj0wY17z7gvm8RexTMdqICl3YXGt5h9GoZyKrDRpKOld1JLsCAk4&fref=nf&__tn__=kC-R

Wesprzyjmy 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!